Producent systemu do elektrostymulacji mięśni WIEMSPRO z wizytą w Polsce (24-28 czerwca 2019)

Miło nam Państwa poinformować, że w dniach 24 – 28 czerwca 2019 r. będziemy gościć w Polsce producenta systemu do elektrostymulacji mięśni (EMS) Wiemspro.

Jest to innowacyjny, bezprzewodowy system, który dzięki elektrodom umieszczonym w specjalnie zaprojektowanym stroju do ćwiczeń stymuluje mięśnie impulsami elektrycznymi, znacząco zwiększając efektywność różnych form treningowych, jak choćby treningu siłowego, crossfitu, czy boksu. Dzięki jego zastosowaniu w ciągu 20 minutowej sesji można osiągnąć takie same efekty, co przy kilku godzinach tradycyjnego treningu, a dodatkowym jego atutem jest fakt, że umożliwia on przeprowadzanie treningów zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Firma obecna jest w prawie 40 krajach na świecie, a aktualnie szuka odbiorców swoich produktów na rynku polskim. W tym celu w dniach 24- 28 czerwca br. zorganizujemy spotkania z przedstawicielem firmy. Będzie mu towarzyszył certyfikowany trener Wiemspro, który na żywo zaprezentuje działanie systemu EMS. Będzie to doskonała okazja, by „na własnej skórze” przekonać się o efektywności treningu z jego wykorzystaniem.

Więcej informacji na temat oferty firmy znajdziecie Państwo w jej KATALOGU oraz na stronie https://wiemspro.com/ Zapraszamy też do odwiedzenia jej profilu na Facebooku https://www.facebook.com/Wiemspro/ oraz kanału na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCOmlkzGgrMgmYlM7wneWnDg/featured

Wszystkich Państwa zainteresowanych spotkaniem z przedstawicielami firmy Wiemspro w ww. terminie, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl