”Dzięki zaproszeniu nas przez Extendę na targi win Vinoble w Jerez de la Frontera udało nam się pogłębić wiedzę o winach z Jerez i nawiązać doskonałe kontakty handlowe. Dziś jesteśmy importerem wielu gatunków sherry od najlepszych producentów.”
ŁUKASZ STANIEWSKI
Wspólnik w El Catador, importer hiszpańskich win


“Szczególnie wysoko oceniam zaangażowanie Extendy, możliwość zapoznania się z ofertą Andaluzji oraz liczne grono uczestników misji. Wszystko przebiega w dobrej atmosferze i jest doskonale zorganizowane.”
MACIEJ KIERACH
Dyrektor ds. Marketingu. Marimax, importer produktów rolno – spożywczych (Polska)


“Dzięki bezpośrednim kontaktom z Extendą możemy bez przeszkód wprowadzać wyroby andaluzyjskie na rynek japoński.”
TETSUO MIZUYOSHI
Doradca do spraw eksportu do Japonii. External Trade Organization (JETRO)


“Pragnę podziękować Extendzie za profesjonalizm i okazję do nawiązania współpracy z przedsiębiorcami z Andaluzji podczas misji dotyczącej technologii informacji. Uważam, że biuro Extendy w Meksyku wykonuje świetną robotę, jeśli chodzi o ożywianie współpracy biznesowej między Meksykiem i Andaluzją, zasługuje na wyrazy najwyższego uznania.”
RICARDO FLORES
Dyrektor Generalny, General Engineering (Meksyk)


“Oceniam, że Extenda podejmuje bardzo cenne inicjatywy, dzięki którym możemy nawiązać kontakty z przedsiębiorstwami andaluzyjskimi i zapoznać się z ich planami dotyczącymi rynku brazylijskiego.”
TAÍS AUGUSTO
Czasopismo Anamaco (Brazylia)


“Extenda bardzo pomaga nam w imporcie oliwy z oliwek. Przekazuje nam informacje o produkcie i o zmianach w przepisach europejskich i hiszpańskich, co jest nam bardzo pomocne w kontaktach z naszą administracją nadzorującą import. Dzięki Extendzie w Chinach wzrasta sprzedaż andaluzyjskiej oliwy z oliwek.”
XU SONG LI
Beijin A. Glory Food Co. (Chiny)


“Wszystkie usługi świadczone przez Extendę zawsze reprezentowały najwyższy poziom. Bardzo cenię perfekcyjną organizację przedsięwzięć zarówno w Czechach jak i w Andaluzji. Działania Extendy są bardzo użyteczne dla kontaktów przedsiębiorstw andaluzyjskich z resztą świata.”
PAVEL SCHWARZER
EKO-DOMOV (Czechy)


“Jeszcze raz chciałbym podziękować Extendzie i jej pracownikom za wspaniałe przyjęcie, którego doświadczyliśmy. Rzadko mieliśmy okazję uczestniczyć w podróżach służbowych, które byłyby tak perfekcyjnie przygotowane. Nawiązaliśmy kontakty z dwoma andaluzyjskimi fabrykami mebli i mamy nadzieję, że połączą nas wspólne interesy.”
HUGO LAURYSSENS
Rw Bvba (Belgia)


“Bardzo dobrze oceniamy nasze doświadczenia ze współpracy z Extendą. Udzielała nam bardzo pełnych informacji dotyczących interesujących nas rynków. Były to informacje bardzo czytelne i łatwe do wykorzystania. Również nasze kontakty z Extendą oceniamy jako bezkonfliktowe i profesjonalne. Jeśli czegoś potrzebujemy, to pierwszą myślą jest zwrócenie się do Extendy, gdyż wiemy, że szybko otrzymamy pełną i wiarygodną odpowiedź.”
GUSTAVO C. ROBAYNA
Sansó Foods (Stany Zjednoczone)


“Extenda może czuć się dumna z pracy wszystkich członków swojego dynamicznego i doświadczonego zespołu. Okazali oni nie tylko swoją wielką życzliwość dla wszystkich uczestników grupy pochodzących z wielu krajów, ale również wykazali się wielkim profesjonalizmem we wszystkich sprawach powierzonych ich pieczy.”
MIGUEL GUZMÁN
Grupo Enológico Mexicano (Meksyk)


“Uczestnictwo w misji dało nam możliwość zapoznania się z sytuacją na hiszpańskim rynku kosmetyków. Uzyskaliśmy informacje bardzo cenne dla opracowania planów marketingowych.”
KANAKO SAKAMOTO
Oz Internacional (Japonia)


“Z rozmów z przedsiębiorstwami andaluzyjskimi wynikło wiele ciekawych pomysłów, które chcemy wykorzystać. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy wspólnie robić interesy. Wydaje mi się, że w dalszej perspektywie rola Extendy będzie jeszcze bardziej korzystna dla wszystkich stron.”
CÉSAR ARIAS
Comestibles Alfa (Kolumbia)