HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAndaluzji.pl to portal stworzony przez Extenda, Agencję Promocji Regionu Andaluzji. Jego celem jest prezentowanie oferty szkół językowych z Andaluzji i maksymalne dopasowanie kursu do indywidualnych potrzeb kursanta, bez konieczności korzystania z pomocy pośredników. Bogata oferta andaluzyjskich szkół językowych jest dostępna przez cały rok i skierowana do osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Hiszpańskie oliwki

Serwis hiszpanskieoliwki.pl poświęcony jest oliwkom z Hiszpanii. Na stronie internetowej serwisu można znaleźć informacje na temat historii, uprawy, najważniejszych odmian i właściwości oliwek, a całość dopełnia dział z przepisami na pyszne dania rodem z Hiszpanii. Serwis jest również uzupełnieniem kampanii promocyjnej oliwek z Hiszpanii – Olives from Spain - organizowanej przez Hiszpański Instytut Handlu Zagranicznego ICEX, Agencję Promocji Regionu Andaluzji Extenda oraz Stowarzyszenie Hiszpańskich Eksporterów i Producentów Oliwek (Asemesa).

Landaluz

Strona internetowa Stowarzyszenia Landaluz (www.landaluz.es), którego celem jest promocja gospodarcza andaluzyjskich firm z sektora spożywczego zarówno w Hiszpanii, jak i na rynkach zagranicznych. Stowarzyszenie powstało w 1990 roku i skupia przedsiębiorstwa produkujące wyroby najwyższej jakości.

Andalusian Flavour

Andalusian Flavour (www.andalusianflavour.com) to strona Stowarzyszenia Landaluz, na której znajdą Państwo informacje na temat andaluzyjskich produktów i marek z sektora spożywczego, a także przepisy oraz ciekawostki związane z gastronomią Andaluzji. 

Turismo Andaluz

Portal www.andalucia.org to oficjalna strona Turismo Andaluz - instytucji powołanej przez Radcę ds. Turystyki i Sportu oraz Junta de Andalucía. Jej głównym zadaniem jest promocja i rozwój andaluzyjskiej infrastruktury turystycznej i sportowej.

Hiszpańskie Wina

www.hiszpanskiewina.pl to portal prowadzony przez Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii. Zawiera liczne informacje na temat hiszpańskich winnic, winiarzy i wybranych wino, a także o jedzeniu i hiszpańskich ciekawostkach kulinarnych.