Invest in Andalucía to inicjatywa, którą Rząd Andaluzji podjął dla przyciągnięcia do regionu inwestycji zagranicznych. Jest tworzona przez zespół doświadczonych na polu inwestycji międzynarodowych ekspertów w wielu dziedzinach, który oferuje bezpłatne usługi dostosowane do potrzeb zagranicznych firm planujących wejście na rynek autonomicznego regionu Andaluzji.

Dlaczego Andaluzja? Andaluzja to region Hiszpanii o konkurencyjnym i dochodowym rynku. Poza atrakcyjnym położeniem geostrategicznym, odnowioną infrastrukturą i wysokim potencjałem rynku, region oferuje zagranicznemu inwestorowi doskonałe warunki do implementacji i rozwinięcia działalności w południowej Europie.

Dzięki inwestycji w kapitał ludzki i w infrastrukturę, na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat Andaluzja osiągnęła stan ciągłego wzrostu ekonomicznego. Jej innowacyjność, polityka zachęcania do inwestycji, infrastruktura badań i technologii, a także rozwój i zastosowanie B+R+i, to niektóre z kluczowych czynników, dzięki którym Andaluzja jest dla zagranicznych firm atrakcyjna.

Tak korzystne okoliczności sprawiają, że region przyciąga zza granicy najzdolniejszych i już w tej chwili w Andaluzji żyje wielu obcokrajowców, którzy współtworzą miejscową społeczność i w znacznym stopniu przyczyniają się do rozwoju regionu.

Andaluzja jest obecnie uznana za międzynarodowy punkt odniesienia w dziedzinie nowych technologii. Mimo sytuacji ekonomicznej światowych rynków takie sektory innowacyjne jak aeronautyka, biotechnologia, energia odnawialna czy technologia informacyjna odnotowują w regionie stały wzrost gospodarczy.

Zapraszamy do kontaktu z Extendą – Agencją Promocji Regionu Andaluzji:

Marcin Siemdaj
Dyrektor Biura Promocji Gospodarczej w Polsce
ul. Genewska 16
03-963 Warszawa

extenda@extenda.pl
Tel.: +48 693 140 890
Follow our events and news in www.investinandalucia.es.