Misja handlowa sektora budowlanego do Sewilli

Mamy przyjemność poinformować Państwa o misji handlowej dedykowanej importerom i dystrybutorom materiałów budowlanych, która odbędzie się w dniach 21-25 maja 2019 r. w Sewilli.

Celem wyjazdu jest przybliżenie polskim firmom oferty produktowej firm z Regionu Andaluzji  i zachęcenie do podjęcia współpracy z tamtejszymi producentami chemii budowlanej, płytek ceramicznych, kamienia naturalnego, systemów izolacji, materiałów sanitarnych, narzędzi i in.

Program misji obejmie m.in.:

– spotkania B2B z andaluzyjskimi producentami;

– wizyty u wybranych producentów;

Do udziału w misji zapraszamy przedstawicieli firm zajmujących się dystrybucją materiałów budowlanych na rynku polskim.

Za organizację misji oraz pokrycie pełnych kosztów podróży jednej osobie z polskiej firmy odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas będą towarzyszyć i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językiem roboczym misji będzie język angielski (ew. hiszpański).

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim  biurem pod nr. tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl