Ferlux – andaluzyjski producent kominków w Polsce

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wizycie firmy Ferlux, andaluzyjskiego producenta kominków, która będzie przebywać w Polsce w dniach 3-7 kwietnia br.

Ferlux to firma z Malagi, działająca na rynku hiszpańskim od 28 lat i będąca w tym kraju jednym z liderów swojego sektora. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kominków oraz grilli ogrodowych.

W skład oferty firmy wchodzą:

– kasety kominkowe,

– wkłady kominkowe,

– piece wolnostojące (kozy),

– kominki z funkcją piekarnika,

– grille ogrodowe.

Kominki wykonane są z żelaza lub stali i w zależności od wariantu działają na zasadzie systemu powietrznego lub płaszcza wodnego.

W ostatnich latach firma rozwija również dodatkową linię produktową – ekologiczne, wolnostojące piecyki na pellet. Więcej informacji na temat oferty Ferlux znajdziecie Państwo w katalogach (Kominki – drewno ; Kominki – pellet) oraz na stronie internetowej: http://ferlux.es/

Obecnie firma Ferlux działa na ponad 30 światowych rynkach, m.in. w krajach Ameryki Południowej,  we Włoszech, Grecji, Francji, Rumunii, Rosji, na Ukrainie i Węgrzech.

Firma poszukuje partnerów oraz dystrybutorów swoich produktów na rynku polskim.

Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą i  spotkaniem z przedstawicielem Ferlux zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl