Andaluzyjskie firmy na targach Ethical Fashion Show Berlin

Mamy przyjemność poinformować Państwa o obecności 4 wystawców andaluzyjskich na targach Ethical Fashion Show Berlin Summer. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 lipca 2017 r.

aaa

Ethical Fashion Show Berlin to część berlińskiego tygodnia mody, poświęcona najnowszym trendom ulicznym i casualowym, którym przyświeca przede wszystkim idea designu przyjaznego dla środowiska. Podczas targów spotkać będzie można ponad 130 najważniejszych światowych marek z segmentu eko-fashion oraz wziąć udział w licznych prelekcjach poświęconych m.in. najnowszym trendom, odpowiedzialności społecznej biznesu, fair trade,  etyce w procesie produkcji oraz zagadnieniom związanym z zarządzaniem ryzykiem w łańcuchu dostaw.

Podczas tego wydarzenia będą mieli Państwo okazję poznać 4 andaluzyjskie marki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ich stoisk oraz do zapoznania się z ich ofertą.

aaa

  • The Pez – stoisko G25

The Pez prezentuje swoją najnowszą kolekcję torebek wykonanych z korka. Użycie tego naturalnego materiału roślinnego umożliwia tworzenie elastycznych i niezwykle lekkich projektów (nawet w rozmiarach XL), ozdobionych oryginalnymi rysunkami, które sprawiają, że torebki nabierają wysublimowanego i nowoczesnego, ale zarazem casualowego charakteru.

Więcej informacji: www.thepez.es 

aaa

  • AvaSan – stoisko G29

AVASAN prezentuje “Rose Whispers“, swoją pierwszą kolekcję ręcznie robionych kimon wykonanych z materiałów przyjaznych dla środowiska, o unikatowych wzorach i formach.

Więcej informacji: www.avasan.es

aaa

  • La Higuera de Grazalema – stoisko G27

La Higuera de Grazalema to dwoje projektantów (matka i syn), którzy w szczególny sposób troszczą się o środowisko i tworzą produkty odpowiedzialne społecznie. Z tego też względu, La Higuera de Grazalema to marka Slow Fashion, realizująca projekty ponadczasowe, wykorzystujące wyłącznie szlachetne materiały, oznaczone metką Made in Spain.

Więcej informacji: www.lahigueradegrazalema.com

aaa

  • Stylopiel – stoisko FG 27

Stylopiel to firma zajmująca się projektowaniem i sprzedażą dodatków dla kobiet i mężczyzn, wyspecjalizowana w produktach skórzanych. Oferuje akcesoria wysokiej jakości, wyrabiane ręcznie w tradycyjny sposób przez doświadczonych rzemieślników.

Więcej informacji: www.stylopiel.es


Więcej informacji na temat przedstawionych marek znajdą Państwo w katalogu.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani nawiązaniem bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami  przedstawionych firm z sektora mody, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl