Andaluzyjskie wina i oliwy zaprezentują się w Polsce (5-7 kwietnia 2022 r.)

Miło nam Państwa poinformować, że w dniach 5 – 7 kwietnia 2022 r. będziemy gościć w Polsce dwie firmy andaluzyjskie z sektora spożywczego: MIGASA i ONUCOOP.

MIGASA to jeden z największych producentów oliwy w Hiszpanii i w Europie. Tradycje firmy sięgają 1930 roku, a jej oliwa pochodzi z oliwek uprawianych na plantacjach o powierzchni 20.000 hektarów.
MIGASA zajmuje się produkcją, butelkowaniem i sprzedażą oliwy. Produkty firmy są dostępne w ponad 100 krajach. Szeroka oferta obejmuje zarówno wysokojakościowe oliwy Extra Virgen, jak i oleje do gastronomii.
Jako producent MIGASA sprzedaje oliwę luzem, jak i w dowolnych opakowaniach, również pod marką dystrybutora (sieci retail, horeca, etc.).


Więcej informacji o firmie znajdą Państwo w:

oraz na stronie internetowej http://www.migasa.com/index.php/home/welcome

ONUCOOP to stowarzyszenie spółdzielni winiarskich z andaluzyjskiej prowincji Huelva. Winogrona do produkcji win ONUCOOP są uprawiane w tradycyjny sposób w Parku Doñana, co przyczynia się do zachowania jego bezcennej biosfery.
Oferta ONUCOOP zawiera bogatą gamę win białych, czerwonych, różowych i musujących, zarówno w segmencie premium, jak i ekonomicznym, win stołowych, bankietowych, etc. Stosuje wszystkie możliwe formaty opakowań, jak butelki, w tym magnum, bag-in-box czy PET. Podobnie, producent może zaprojektować etykiety na zamówienie klienta, etc.


Więcej informacji znajdą Państwo w:

oraz na stronie internetowej https://www.enuvacoop.es/es/


Spotkania z powyższymi producentami są bezpłatne, po uprzedniej rejestracji pod numerem telefonu +48 22 617 84 08 lub mailowo na adres extenda@extenda.pl Serdecznie zapraszamy!