Europejski lider architektury sakralnej w czerwcu w Kielcach

Andaluzyjska firma Cuéllar Stone specjalizuje się w architekturze sakralnej. Wykorzystanie kamienia w tym sektorze jest powrotem do wywodzącej się ze starożytności tradycji, jednak przy wsparciu nowych technologii. Poza walorami wizualnymi kamień jako materiał wyróżnia się ze względu na trwałość, stosunkowo niski koszt i czas potrzebny do obróbki.

Zespół Cuéllar Stone to profesjonaliści z różnych dziedzin: naukowcy, architekci, inżynierowie, ale też artyści. Nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały, staranna obróbka i instalacja zapewniają najwyższy standard realizacji projektu. Firma jest obecna nie tylko w Hiszpanii, ale także w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Maroku oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a teraz chce wejść na rynek polski.

Agencja Promocji Regionu Andaluzji organizuje agendę spotkań z przedstawicielami Cuéllar Stone. Osoby zainteresowane bliższym poznaniem firmy zachęcamy do kontaktu z naszym biurem i umawiania spotkań w terminie 13-15 czerwca.

Więcej informacji na temat działalności firmy Cuéllar Stone znajdą Państwo na stronie internetowej www.cuellarstone.com i załączonych poniżej katalogach, prosimy o ierpliwość przy ściąganiu materiałów.

Cuéllar Stone – prezentacja firmy

Meble liturgiczne Cuéllar Stone

Ołtarze Cuéllar Stone

Sztuka sakralna Cuéllar Stone

Kolumbaria Cuéllar Stone

Unique Buildings and Homes Cuéllar Stone