BIOFACH 2018 – Produkty ekologiczne z Andaluzji

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na targi BIOFACH, które odbędą się w Norymberdze w dniach 14-17 lutego 2018 r. Wezmą w nich udział m.in. 34 firmy z Andaluzji.Podobnie jak w poprzednich latach, Region Andaluzji zaprezentuje na targach swoją bogatą ofertę ekologicznych produktów zarówno świeżych jak i przetworzonych. Tradycyjnie, nasze firmy będą prezentowały swoje produkty w Hali nr 5.

Andaluzja jest krajowym liderem w produkcji ekologicznej w Hiszpanii – na jej terenie znajduje się ponad 50% obszaru hiszpańskich upraw ekologicznych, których powierzchnia zwiększa się co roku. Ok. 80% tych produktów sprzedawanych jest na rynkach całego świata, a w szczególności w krajach europejskich.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Agencji Extenda wszystkich Państwa, którzy wybieracie się na targi BIOFACH do Niemiec. Listę wystawców andaluzyjskich znajdziecie Państwo TUTAJ.

W razie zainteresowania kontaktem z poszczególnymi firmami, zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem (tel.+48 22 115 40 57, mail: extenda@extenda.pl).