Dni owoców i warzyw z Hiszpanii

Extenda, Agencja Promocji Regionu Andaluzji, miała przyjemność zaprosić polskich importerów owoców i warzyw na spotkania z producentami owoców i warzyw z Hiszpanii.

Andaluzja, znajdująca się w południowej części Hiszpanii, jest czołowym producentem i dostawcą owoców i warzyw w Europie i ma ponad 40-procentowy udział w całkowitej produkcji Hiszpanii. W Andaluzji znajdą Państwo różnorodną i bogatą ofertę owoców i warzyw, konkurencyjnych m.in. ze względu na terminy dostępności na rynku europejskim. Szczegóły oferty andaluzyjskich producentów znajdą Państwo tutaj.

Organizowane przez nas spotkania były znakomitą okazją do zapoznania się z aktualną ofertą i sytuacją na hiszpańskim rynku owoców i warzyw, a także do zawarcia bezpośrednich kontaktów biznesowych z producentami. Każdy uczestnik miał możliwość indywidualnego spotkania z producentami wybranych przez siebie produktów.

Spotkania odbyły się w dniach 30.09-02.10.2009 w Warszawie i Krakowie.

Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w kolejnej edycji spotkań, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem.