European Era organizuje praktyki zawodowe dla uczniów polskich techników i szkół branżowych

Szanowni Państwo,

Extenda, Agencji Promocji Regionu Andaluzji w Polsce, ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę firmy European Era , która organizuje na terenie Andaluzji staże i praktyki zawodowe w ramach programów Erasmus+

European Era jako partner w ramach programu Erasmus+, oprócz samych praktyk, proponuje polskim szkołom średnim (technika, szkoły branżowe) kompleksową obsługę projektu, organizację podróży, zakwaterowania, transfery na miejscu oraz dodatkowe atrakcje turystyczne i kulturalne.

Firma aktywnie współpracuje przede wszystkim ze szkołami irlandzkimi, jednak posiada już też pierwsze sukcesy w kontaktach z polskimi technikami i szkołami zawodowymi.

Na stronie internetowej European Era dostępna jest pełna informacja (również w języku polskim) o usługach oferowanych przez firmę.

Broszura European ERA

Jeśli są Państwo zainteresowani kontaktem z European Era, nasze warszawskie biuro chętnie zorganizuje bezpłatne spotkanie zdalne z jej przedstawicielem i wspomoże Państwa również od strony językowej, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na takim spotkaniu będą mogli Państwo lepiej zapoznać się z profilem i ofertą firmy, a także nawiązać bezpośredni kontakt z jej przedstawicielami.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego +48 22  617 84 08 lub mailowego extenda@extenda.pl