Firma FM INDUSTRIAL wchodzi na polski rynek.

FM INDUSTRIAL, producent wysokiej jakości pieców i innych urządzeń dedykowanych do punktów wypieku pieczywa mrożonego, słodkiego pieczywa oraz innych segmentów branży horeca poszukuje partnerów biznesowych na polskim rynku.

W dniach 21-23 maja 2013, przedstawiciel firmy uczestniczył będzie w Misji handlowej do Polski, której celem będzie nawiązanie współpracy z importerami i dystrybutorami branżowymi. Organizatorem Misji handlowej jest Extenda, Agencja Promocji Andaluzji.

Początki tej hiszpańskiej firmy pochodzącej z Kordoby sięgają 1966 roku i obecnie jest to jeden z wiodących hiszpańskich producentów urządzeń grzewczych sprzedawanych pod marką FM OVEN.

FM INDUSTRIAL jest w trakcie dynamicznej ekspansji dynamicznej ekspansji zagranicznej, jej produkty z powodzeniem sprzedają się na rynkach w Europie, Ameryce oraz Bliskim Wschodzie.

Oferta firmy obejmuje szeroką gamę urządzeń takich jak piece konwekcyjne, sklepowe typu bake-off, snack, do wyrastania (garowania) ciasta, wielofunkcyjne, a także piece do pizzy, tostery i akcesoria. Silne strony oferty to relacja jakości do ceny i gwarancja idealnego procesu pieczenia pieczywa i przygotowania posiłków. Dodatkowo produkty firmy objęte są 3 letnią gwarancją.

Katalog urządzeń wraz z cennikiem (kliknij tutaj)

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z FM INDUSTRIAL lub w razie jakichkolwiek pytań, prosimy o bezpośre dni kontakt z biurem Extenda w Warszawie tel. +48 22 438 8828 lub pisać na email: pl.t@extenda.es