Formulaciones – producent systemów poliuretanowych z wizytą w Polsce

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wizycie firmy Formulaciones, andaluzyjskiego producenta systemów poliuretanowych, która będzie przebywać w Polsce w dniach 6-10 lutego br. Odwiedzi m.in. targi Budma w Poznaniu.

 

Formulaciones S.A. to pochodząca z Sewilli firma specjalizująca się w produkcji i komercjalizacji systemów poliuretanowych, polimocznikowych i polimerów. W ofercie firmy znajduje się m.in. ekologiczna pianka poliuretanowa (bez gazu HFC).

Poliuretany to tworzywa sztuczne znane m.in. ze swoich wyjątkowych właściwości izolacyjnych. W zależności od zastosowanej mieszaniny, tworzą materiały o różnej sztywności i elastyczności oraz wszechstronnym zastosowaniu. W przemyśle i budownictwie stosuje się je m.in. do izolacji termicznej i akustycznej, stabilizacji terenu, impregnacji i jako systemów zobojętniających.

Polimoczniki to 2-składnikowe systemy żywiczne, oparte na technologii poliuteranów, służące przede wszystkim do zabezpieczania stali i betonu przed korozją. Są stosowane w budownictwie jako ochrona budynków przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych (hydroizolacja tarasów, dachów, pomieszczeń) oraz posadzek przemysłowych narażonych na uszkodzenia mechaniczne bądź działanie wysokich temperatur. Idealnie sprawdza się do zabezpieczania maszyn, statków, blach czy części samochodowych.

Firma Formulaciones ma w swojej ofercie ponad 300 zatwierdzonych formuł polimerów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, wysokiej jakości oferowanych produktów, ich szerokiemu zastosowaniu oraz możliwości dokładnego dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta, firma z roku na rok zdobywa coraz większe grono odbiorców i rozszerza swoją działalność na rynki zagraniczne. Formulaciones  zaprasza do współpracy dystrybutorów i użytkowników systemów poliuretanowych, m.in. firm budowlanych, producentów drzwi, okien czy farb.

Aktualnie firma poszukuje partnerów oraz odbiorców swoich produktów na rynku polskim.

Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą i  spotkaniem z przedstawicielem Formulaciones zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl  Dla Państwa informacji, kierownictwo firmy odwiedzi m.in. tegoroczną edycję targów Budma w Poznaniu.

Więcej informacji na temat firmy i jej oferty produktowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://formulaciones.es/en/