FORUM GREENCITIES & SMART MOVING 2022 w Maladze (21-22.09.2022)

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy polskie Miasta i ich Włodarzy oraz dostawców inteligentnych rozwiązań dla miast, gmin, powiatów i administracji lokalnej do udziału w Forum Inteligentnego i Zrównoważonego Rozwoju Miast GREENCITIES i mobilności S-MOVING, które odbędą się w dniach 21 – 22 września 2022 r. w Maladze.

Program wydarzenia koncentruje się wokół tematów dotyczących Smart City, zrównoważonego rozwoju i inteligentnej mobilności. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ponad 250 debatach dotyczących takich sektorów, jak administracja publiczna, zielony ekosystem, jakość powietrza, nowe aplikacje miejskie, gospodarka obiegu zamkniętego, cyfryzacja i cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja, zaangażowanie obywateli, inteligentna infrastruktura, inwestycje, współpraca między miastami i wiele innych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem: tel.+48 22 617 84 08 oraz mailowo: extenda@extenda.pl. Oferujemy 10% zniżki dla firm i instytucji zainteresowanych wystawieniem się na Forum Greencities & S-Moving.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o forum Greencities & S-Moving 2022

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie wydarzenia.  https://greencities.fycma.com/?lang=en lub w dossier: