GISELA – andaluzyjski producent bielizny szuka przedstawiciela na polski rynek

Produkty firmy Gisela oprócz Hiszpanii sprzedawane są również w Portugalii, Francji, Belgii, Rumunii, Włoszech oraz Polinezji Francuskiej.

Marka Gisela to marka dynamiczna, innowacyjna, o młodym przyjaznym charakterze, która otwiera się na podbój nowych rynków. Produkty firmy skierowane są do kobiet w wieku 15-45 lat, wyróżniają się ciekawymi wzorami i niespotykanymi fasonami, a do ich produkcji używane są przyjazne dla ciała, komfortowe materiały dobrej jakości.

Kolekcje firmy GISELA obejmują cztery linie, od najbardziej standardowych projektów po nowoczesne, co stanowi połączenie elegancji i kokieterii. Każda z tych linii ma swój niepowtarzalny wyraz a kolekcje tworzone kilka razy w roku są zgodne z najnowszymi modowymi trendami.

17 października br. firma pojawi się ze swoim stoiskiem na II Salonie Bielizny, unikatowym wydarzeniu mającym na celu integrację branży bieliźnianej w Polsce.
Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą i spotkaniem z przedstawicielką firmy, która będzie przebywać w Polsce w dniach 12-18 października br., zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo na extenda@extenda.pl