Herogra Especiales S.L., producent nawozów płynnych, poszukuje importerów i dystrybutorów w Polsce

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że hiszpański producent nawozów płynnych, który poszukuje importerów i dystrybutorów, odwiedzi Polskę w dn. 16-20 stycznia 2023 r.

Herogra Especiales S.L. należy do Grupy Herogra założonej w 1916 roku i odpowiada za nawozy specjalne, najbardziej zaawansowane technologicznie na rynku. Obecnie sprzedaje  swoje produkty w 57 krajach. Herogra Especiales posiada prawdopodobnie największe na światowym rynku portfolio certyfikowanych produktów dla rolnictwa ekologicznego.

W jego ofercie znajdziemy m.in. biostymulanty, żele NPK, żele tlenochlorku miedzi, produkty oparte na mikroorganizmach, korektory niedoborów, adiuwanty.

Więcej informacji na temat firmy znajdziecie Państwo w Katalogu oraz na stronie internetowej www.herograespeciales.com. Zapraszamy też do obejrzenia filmu:

Biuro Extenda, Andaluzja Eksport i Inwestycje Zagraniczne zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach z przedstawicielem Herogra Especiales podczas targów TSW 2023 w Kielcach bądź w siedzibie Państwa firmy. W razie zainteresowanie serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod numerem telefonu +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl