Hiszpańscy franczyzodawcy poznają potencjał rynków Polski, Czech i Węgier

Spotkania z firmami z sektora franczyzy w Andaluzji były częścią strategii promocji tego sektora na rynkach międzynarodowych. Działania realizowane przez Extendę obejmują wykonywanie badań potencjału zagranicznych rynków franczyzy, organizację konferencji poświęconych poszczególnym krajom oraz organizację misji gospodarczych m.in. do krajów UE i Stanów Zjednoczonych. Ostatecznym celem działań Extenda jest ułatwienie wejścia franczyzodawców z Andaluzji na rynki zagraniczne, w tym także do Polski. 
Oprócz przedstawicieli sieci franczyzowych z Andaluzji, w konferencji wzięli udział dyrektorzy Biur Promocji Gospodarczej Andaluzji Extenda oraz eksperci z sektora franczyzy z Czech, Węgier i Polski. Seminarium składało się z prezentacji aktualnej sytuacji sektora franczyzy w tych krajach, oraz z indywidualnych spotkań z andaluzyjskimi firmami, które miały okazję przedstawić swoje innowacyjne rozwiązania biznesowe zagranicznym odbiorcom.

W konferencji swoje systemy reprezentowały następujące firmy z Andaluzji:
Gastronomia:
100 Montaditos www.gruporestalia.com
Chefbuffet www.chefbuffet.com
Restau Concept www.restau-concept.com
Bodega La Andaluza www.laandaluza.com
Landaluz www.landaluz.es
Uroda i estetyka:
Biothecare Estétika www.biothecareestetika.com/en
Belform Esthetica www.depilaris.comwww.broncearium.com
Cellulem Block www.cellulemblock.com
Benzaquen 2, S.L. www.d-unas.com
Tekstylia/ dekoracje:
Tramas Más www.tramasmas.com
Doradztwo personalne:
Cinde Soluciones, S.L. www.cinde.es
Suplementy diety:
Naturbody www.naturbody.com

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z sieciami franczyzowymi z Andaluzji, zarówno w formie przedstawicielstwa regionalnego, master franczyzy, jak i innej formy prowadzenie biznesu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie. Więcej informacji na temat sektora franczyzy w Andaluzji znajdą Państwo tutaj.