Hiszpańska firma HEROGRA szuka dystrybutorów

Wizyta handlowa firmy HEROGRA w Polsce odbędzie się w dniach 24-28 maja 2010r. Będzie to okazja do poznania przedstawicieli firmy oraz omówienia warunków ewentualnej współpracy.

Firma HEROGRA, należąca do grupy HEROGRA FERTILIZERS GROUP S.A., została założona w 1916. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz szerokiej gamie produktów stała się punktem odniesienia w hiszpańskim sektorze rolnictwa oraz jednym z czołowych producentów nawozów w Europie. Obecnie firma HEROGRA obecna jest na wielu zagranicznych rynkach, głównie w Ameryce, Azji oraz północnej Afryce. Firma dystrybuuje swoje produkty bezpośrednio z Hiszpanii, gdzie znajdują się cztery zakłady produkcyjne (w Grenadzie, Sewilli, Walencji oraz Meridzie).

Czołowym produktem firmy HEROGRA są tzw. FLOW FOLIARS, czyli nawozy w stanie ciekłym (dokładniej mówiąc, w formie żelu), dzięki czemu transport oraz proces aplikacji stają się o wiele łatwiejsze. Innym, równie innowacyjnym produktem są tzw. COPPERS, skoncentrowane płynne nawozy zawierające 38-80% miedzi i charakteryzujące się minimalnym stężeniem metali ciężkich.

Więcej informacji na temat firmy oraz jej produktów znajdą Państwo na stronie internetowej www.fertinova.es. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmą HEROGRA, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie. 

Uwaga! Katalog produktów firmy można pobrać TUTAJ.