Hiszpański dostawca ryb świeżych i mrożonych Garciden S.L poszukuje importerów i dystrybutorów w Polsce.

Garciden S.L. z siedzibą w Almerii zajmuje się hurtową dystrybucją ryb świeżych i mrożonych na rynkach krajowych oraz międzynarodowych (Włochy, Norwegia, Portugalia). Hiszpańska firma oferuje również rozwiązania dystrybucyjne i logistyczne w zakresie transportu drogowego towarów.

AD Pescado y Marisco to dział GARCIDEN odpowiedzialny za selekcję, przetwarzanie i sprzedaż szerokiej gamy świeżych, mrożonych i przetworzonych produktów. Polityka zrównoważonego rybołówstwa wdrożona w tym obszarze przyczynia się do oferowania produktów o najwyższej jakości i świeżości.  Warto też dodać, że firma jest w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Hiszpanii i Europie w czasie krótszym niż 24 godziny od złożenia zamówienia.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu: sklepy rybne, dystrybutorów, supermarkety, a także importerów do dystrybucji w kanale HORECA.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: https://www.garciden.com/

Firma Garciden S.L. posiada również katalogi i strony internetowe swoich dwóch marek:

GARCIDEN SL katalog zawiera prezentację firmy, ofertę świeżych i przetworzonych produktów rybnych, a także rozmrożonej polędwicy z miecznika i mrożonego miecznika w różnych formatach (polędwica i filet).

Strona internetowa: https://www.adpescadoymarisco.es/

NATURE PESCA -katalog zawiera prezentację ekskluzywnej marki Garciden, rozmrożonego i mrożonego tuńczyka w różnych formatach, takich jak polędwica, brzuszki i filet.

Strona internetowa: https://www.naturepesca.com./

W przypadku zainteresowania ofertą hiszpańskiego dostawcy, prosimy o kontakt z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22 617 84 08 oraz polonia@andaluciatrades.es Z naszej strony bezpłatnie wesprzemy Państwa w bezpośrednim kontakcie z firmą.