Hiszpański producent i dystrybutor produktów erotycznych, bielizny i kosmetyków intymnych poszukuje klientów w Polsce

Firma International Dreamlove z siedzibą w Sewilli specjalizuje się w produkcji i dystrybucji artykułów erotycznych, zwłaszcza zabawek, bielizny i kosmetyków związanych ze zdrowiem seksualnym. Posiada własny magazyn o powierzchni ponad 8 000 metrów kwadratowych. Istnieje już od ponad 15 lat na rynku i regularnie sprzedaje swoje produkty w ponad 90 krajach.

Oferta International Dreamlove kierowana jest do specjalistycznych sklepów stacjonarnych z akcesoriami erotycznymi, sektora e-commerce, firm korzystających z usług dropshippingu oraz ekspertów i seksuologów, chętnych do podjęcia współpracy na rynku polskim.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej producenta dostępnej również w języku polskim: https://www.dreamlove.es/pl/

Zachęcamy także do zapoznania się z katalogiem firmy International Dreamlove dostępnym w języku polskim (Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich): KATALOG DREAMLOVE

W przypadku zainteresowania ofertą International Dreamlove, prosimy o kontakt z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22  617 84 08 oraz mailowo polonia@andaluciatrades.es Z naszej strony bezpłatnie wesprzemy Państwa w bezpośrednim kontakcie z hiszpańskim producentem.