Hiszpański producent kominków szuka dystrybutorów w Polsce

Firma Carmona Mármoles SL, znany w Europie hiszpański producent kominków z marmuru i kamienia naturalnego planuje wejście na polski rynek. W tym celu w dniach 22-24 stycznia 2013 roku przedstawiciele firmy przyjeżdżają do Warszawy z misją handlową. Celem wizyty jest nawiązanie współpracy z polskimi dystrybutorami i importerami.

Firma Carmona Mármoles SL z siedzibą w Almerii posiada ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji kominków i zajmuje silną pozycję w tej branży na wielu rynkach europejskich. Eksportuje swoje produkty m.in. do Holandii, Belgii i Niemiec. Łączy najlepszą jakość materiałów z nowoczesną i precyzyjną technologią produkcji, usługami na najwyższym poziomie i indywidualnym podejściem do klienta. Posiada bogaty wachlarz modeli swoich produktów, jak również projektuje kominki na specjalne zamówienie. W ofercie firmy znajdziemy zarówno kominki klasyczne, jak i te wykonane w nowoczesnym stylu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zapoznania się z jej szeroką gamą produktów http://www.carmonamarmoles.com/, jak również do przejrzenia jej katalogu, który dostępny jest tutaj.

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu +48 22 438 8828. Służymy pomocą także w razie jakichkolwiek pytań.