Hiszpański producent siatek i ogrodzeń MALLAS GALBIS poszukuje importerów i dystrybutorów w Polsce.

MALLAS GALBIS, S.L. z siedzibą w Kordobie (Hiszpania) jest firmą rodzinną, która obsługuje klientów od ponad 70 lat i produkuje siatki druciane, słupki i wszystko, co jest potrzebne do ogrodzenia gospodarstw hodowlanych, obszarów rolniczych, obiektów sportowych oraz zamknięć przemysłowych i mieszkalnych.

Firma posiada zakład produkcyjny Galbis Reforestal, który może pochwalić się najnowszymi innowacjami w zakresie maszyn i robotyzacji procesów produkcyjnych.

Ponadto, Grupa Galbis uzyskała certyfikat Bureau Veritas na zgodność z międzynarodową normą ISO 9001 w zakresie jakości wewnętrznego zarządzania, procesów projektowania i produkcji, materiałów i produktów.

Firma oferuje na rynkach międzynarodowych następujące linie produktów:

Mallarte: gama siatek zgrzewanych, ogrodzeń z ogniw łańcucha, sześciokątnych siatek drucianych i potrójnie ocynkowanych ogrodzeń z drutu kolczastego; ocynkowany drut kolczasty; składane sztywne panele i spawane panele druciane.

Agrofence: marka ogrodzeń z drutu ocynkowanego z przegubem.

GalbisPlus: marka wysokowytrzymałych, potrójnie ocynkowanych ogrodzeń z drutu kolczastego.

– Campeón: marka gwoździ (skoble) i ocynkowanego drutu kolczastego typu Iowa (czteropunktowe, antypoślizgowe kolce).

– Ferus: marka potrójnie ocynkowanego drutu kolczastego.

Zapraszamy do kontaktu: dystrybutorów siatek metalowych i ogrodzeń, przedsiębiorstwa rolnicze i hodowlane oraz instalatorów wszelkiego rodzaju zabudowy (ogrodzenia).

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej producenta:https://www.mallasgalbis.es/en/

Zachęcamy także do obejrzenia prezentacji w jez. angielskim na youtube:

W przypadku zainteresowania ofertą hiszpańskiego producenta, prosimy o kontakt z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22 617 84 08 oraz extenda@extenda.pl. Z naszej strony bez dodatkowej opłaty wesprzemy Państwa w bezpośrednim kontakcie z hiszpańskim producentem.