Hiszpański producent środków czystości dla gospodarstw domowych szuka dystrybutora w Polsce

Agencja Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA w najbliższym czasie organizuje wizytę handlową w Polsce firmy AGERUL Industrias Químicas S.L.

Firma Agerul powstała w 1979 roku i jest jednym z wiodących producentów środków czystości dla gospodarstw domowych. Skoncentrowany środek do czyszczenia powierzchni, flagowy produkt firmy Agerul, jest niekwestionowanym liderem na wielu światowych rynkach i stanowi tylko część szerokiej oferty środków czystości dla domu.

 Obecnie Agerul wprowadza w życie swoją strategię ekspansji. Mając na uwadze te plany i nie zapominając o ochronie środowiska, firma już od 2007 roku znacznie zwiększała swoją produkcję.
Wszystkie produkty Agerul ulegają biodegradacji lub nadają się do powtórnego przetworzenia. Firma należy do ECOEMBES (Ecopacking Spain) i spełnia oficjalne wymagania dotyczące zarządzania odpadami z opakowań, a także normy ISO 9002 od 1998 roku i ISO 9001:2000 od roku 2003.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy pod adresem www.agerul.es/en i odkrycia szerokiej gamy środków czystości oraz do oglądnięcia katalogu firmy, który pobrać można tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu 22 438 88 28, lub mailowo: pl.t@extenda.es