Hiszpański producent sukni wieczorowych z wizytą w Polsce

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wizycie firmy Rayán Modas, andaluzyjskiego producenta sukni wieczorowych i koktajlowych, która będzie przebywać w Polsce w dniach 9-12 października 2017 r.

Najważniejszą marką znajdującą się w portfolio firmy jest MONCHO HEREDIA (http://www.monchoheredia.com/).  Została ona stworzona, aby pomóc kobietom ubrać się pięknie i elegancko podczas najważniejszych uroczystości i okoliczności. Katalog ostatniej kolekcji wiosna / lato znajdą Państwo TUTAJ.

Marka wykorzystuje w swoich projektach ekskluzywne materiały, a zarówno proces projektowania jak i szycia odbywają się w Hiszpanii, pod restrykcyjną kontrolą jakości na wszystkich etapach produkcji, co pozwala zachować bardzo unikatowy i spersonalizowany charakter każdej kolekcji.  

W portfolio Rayán Modas znajduje się również marka Casting. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z jej KATALOGIEM.

Warto nadmienić, że w ostatnich latach hiszpańskie suknie wieczorowe stały się na całym świecie synonimem najwyższej jakości i punktem odniesienia dla światowych producentów odzieży z tego sektora.

Aktualnie Rayán Modas poszukuje w Polsce dystrybutora swoich produktów. Firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z agentami handlowymi, sklepami multibrandowymi oraz sieciami handlowymi.

Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą i umówieniem spotkania z przedstawicielem Rayán Modas zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl