Hiszpański producent systemu upraw hydroponicznych NGS poszukuje klientów i dystrybutorów w Polsce

Informujemy, że w dniach 29-31 maja 2023 r. odbędą się spotkania z hiszpańskim producentem systemu upraw hydroponicznych New Growing System (NGS). Firma funkcjonuje z powodzeniem już w ponad 20 krajach i obecnie poszukuje klientów i dystrybutorów na polskim rynku.

System upraw intensywnych NGS to system wielowarstwowych perforowanych rękawów umieszczonych w wiszących rynnach uprawowych, który bazuje na zamkniętej recyrkulacji wody wraz z substancjami odżywczymi, bez użycia podłoża. New Growing System NGS jest bardziej wydajny niż tradycyjne systemy hydroponiczne. Stwarza możliwość regulacji cyklu dojrzewania, a tym samym dostosowania produkcji do wymagań rynku, pozwala też obniżyć koszty produkcji (zużycie wody, substancji odżywczych, niższe koszty pracy, duża trwałość elementów systemu NGS). Systemy NGS stosowane są najczęściej przy uprawie sałaty, truskawek, pomidorów oraz kwiatów ozdobnych, choć mogą być wykorzystywane także przy innych uprawach.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy: https://ngsystem.com/ngs-system/, jak również do zapoznania się z prezentacją w jęz. angielskim.

Agencja Promocji Regionu Andaluzji Extenda organizuje w dniach 28-30 maja 2023 r. bezpłatne spotkania przedstawicieli firmy NGS z polskimi firmami zainteresowanymi współpracą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu umawiania spotkań tel. +48 22 617 84 08, adres e-mail: extenda@extenda.pl