Hiszpańskie oliwki. Lubię to!

Prawie 90% oliwek dostępnych w Polsce pochodzi z Hiszpanii, a z roku na rok jest ich coraz więcej. Już po raz piąty oliwki wszystkich hiszpańskich marek we wszystkich odcieniach zieleni i czerni są promowane na naszym rynku.

Akcja promocyjna współorganizwana jest przez Ambasadę Królestwa Hiszpanii w Polsce, Stowarzyszenie Producentów Oliwy Interaceituna i Extendę – Agencję Promocji Regionu Andaluzji. Aż do końca roku hiszpańskie oliwki bedą łączyć ludzi na Facebooku, można będzie ich też spróbować na degustacjach w sieciach handlowych Piotr i Paweł, Carrefour i Real.

Oficjalną inauguracją promocji były warsztaty kulinarne dla dziennikarzy prasy branżowej prowadzone przez Andrzeja Polana, szefa kuchni hotelu Novotel Airport i osobowość medialną. Wydarzenie zaszczycił swoją obecnością Francisco Fernández Fábregas, Ambasador Królestwa Hiszpanii w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia pełnej przepisów i ciekawostek strony internetowej www.hiszpanskieoliwki.pl, tam dowiedza się Państwo, dlaczego warto zostać fanem hiszpańskich oliwek.