INTERIGUAL – kursy hiszpańskiego on-line

Interigual to szkoła językowa z Kadyksu specjalizująca się w udzielaniu skrojonych na miarę lekcji języka hiszpańskiego za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy e-lerningowej. W założeniu, kursant może uczyć się z idealnie dobranym nauczycielem oraz w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Zespół Interigual tworzą native speakerzy z wieloletnim stażem w nauczaniu hiszpańskiego jako języka obcego.

Szkoła oferuje kursy języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2), konwersacje, kursy przygotowujące do egzaminów państwowych i uniwersyteckich oraz kursy dedykowane dla firm (hiszpański specjalistyczny).

Interigual aktualnie poszukuje w Polsce klientów instytucjonalnych, m.in. firm, kancelarii prawnych, etc. które oferują swoim pracownikom kursy i szkolenia, w tym językowe i których pracownicy podnoszą swoje umiejętności językowe przydatne w kontaktach z klientami i kontrahentami z Hiszpanii czy Ameryki Łacińskiej.

Interigual oferuje również swoje usługi szkołom językowym, które nie posiadają native speakerów, a chciałyby swoim uczniom dać możliwość nauki z rodowitymi Hiszpanami on-line.

Dzięki elastycznej formie zajęć on-line, lekcje tego typu mogą być organizowane również dla większych grup słuchaczy oraz w dogodnym dla nich miejscu i terminie, co jest niewątpliwą zaletą w przypadku firm położonych w mniejszych miejscowościach. Ceny kursów uzależnione są od liczby zgłoszonych do udziału pracowników, a tematyka zajęć dostosowywana jest do ich potrzeb i poziomu zaawansowania. Dodatkowo, platforma e-learningowa umożliwia pracodawcy śledzenie obecności pracownika na zajęciach, oraz jego postępów w nauce.

Więcej informacji na temat oferty szkoły Interigual można znaleźć na stronie: www.interigual.com

Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą ze szkołą Interigual oraz jej ofertą kursową, zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl