Jedź do Andaluzji, poznaj smaki regionu

Między 24 a 27 września 2019r. w Sewilli odbędą się spotkania z andaluzyjskimi wytwórcami produktów, które łączą w sobie tradycje naturalnej kuchni śródziemnomorskiej z innowacyjnymi rozwiązaniami nowoczesnej gastronomii. Oliwa z oliwek, oliwki, wina, octy winne, szynka iberyjska, ryby i owoce morza czy miody to tylko część bogatej oferty Andaluzji, a tym samym część programu targów. Nie zabraknie zarówno produktów konwencjonalnych, jak i ekologicznych.

Andalucía Sabor to okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, spróbowania najwyższej jakości produktów hiszpańskiej kuchni tak podczas targów, jak i u samych producentów, a także wzięcia udziału w seminariach i pokazach tematycznych. Andalucía Sabor zyskała już rangę prestiżowego wydarzenia biznesowego i stała się ważnym punktem odniesienia dla tych, którzy cenią nowe doświadczenia i różnorodność w kuchni. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.andaluciasabor.es

Importerów i dystrybutorów zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty o nowe produkty i skorzystaniem z zaproszenia na targi Andalucía Sabor prosimy o kontakt z Extendą – Agencją Promocji Regionu Andaluzji pod adresem extenda@extenda.pl i telefonem 22 115 40 57.