Kamień naturalny z Andaluzji – wyjazd studyjny dla branży budowlanej i/lub dekoracyjnej (8-10.11.2023)

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 8-10 listopada 2023 r. zorganizujemy misję handlową dla polskiej branży budowlanej i/lub dekoracyjnej, tj. architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz oraz importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego zainteresowanych ofertą producentów z Andaluzji.

Celem spotkań jest zaprezentowanie Państwu bogatej oferty kamienia naturalnego m.in. prowincji Almeria (Blanco Macael i in.) oraz doświadczenia hiszpańskich producentów i wykonawców projektów budowlanych i architektonicznych. Spotkania odbywają się w języku angielskim.

WSTĘPNY PROGRAM (8-10.11.2023):

(OPCJONALNIE)

Wt. 7 XI 2023 Możliwość przylotu do Malagi

Śr. 8 XI 2023 – Wizyty studyjne w Maladze i Marbelli (projekty z wykorzystaniem andaluzyjskiego kamienia naturalnego)

(PROGRAM OBOWIĄZKOWY)

Czw. 9 XI 2023 Granada: Prezentacja Marki Macael i spotkania B2B + lunch

Po południu – zwiedzanie kompleksu pałacowego La Alhambra

Pt. 10 XI 2023 Przejazd z Granady do Macael (Almeria). Spotkania B2B z producentami, wizyta w firmie projektowej oraz w zakładach Consentino.

Wieczorem – udział w Gali Rozdania „Nagród Macael” przyznawanych przez Stowarzyszenie Producentów Marmuru z Macael

Sob. 11 XI 2023 Powrót do Polski

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji. Ostateczną decyzję o zaproszeniu Uczestnika z Polski podejmuje centrala Agencji Extenda w Sewilli wraz z  andaluzyjskim Stowarzyszeniem Producentów Marmuru z Macael (AEMA). Koszt podróży i pobytu jednej osoby z Państwa firmy pokryje agencja Extenda.

W celu dokonania rejestracji na ww. wydarzenie oraz otrzymania szczegółów dotyczących pobytu prosimy o kontakt bezpośredni z naszym warszawskim biurem, pod nr tel. +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl