Międzynarodowy Salon Górnictwa Metali Nieżelaznych

Uprzejmie informujemy o organizowanym przez nasze biuro wyjeździe na II Międzynarodowy Salon Górnictwa Metali Nieżelaznych, Metallic Mining Hall, który odbędzie się w dniach 17-19 października br. w Sewilli.

aaa

I edycja tej imprezy odbyła się w 2015 r. Zgromadziła wtedy 114 wystawców, a odwiedziło ją 10 tys. zwiedzających. W 75 konferencjach i seminariach uczestniczyło 700 osób.

Równolegle do targów EXTENDA, Agencja Promocji Regionu Andaluzji organizuje spotkania B2B z przedstawicielami andaluzyjskiego sektora górniczego, który będą reprezentować firmy produkcyjne, inżynieryjne, usługowe, IT, kartograficzne, geodezyjne czy badawczo-rozwojowe.

Więcej informacji nt andaluzyjskiego sektora górniczego znajdziecie Państwo na Andaluzyjskim Portalu Górniczym oraz na stronie Międzynarodowego Salonu Górnictwa Metali Nieżelaznych

aaa

W tym roku, nasze biuro ma możliwość zaproszenia jednej firmy z Polski, której przedstawicielowi zostanie pokryty całkowity koszt wyjazdu. Osoba ta będzie uczestniczyć w spotkaniach B2B, odwiedzi targi Metallic Mining Hall oraz wybraną firmę z sektora usług dla górnictwa.

Firmy polskie związane z sektorem górniczym, zwłaszcza metali nieżelaznych, zainteresowane ofertą produktowo – usługową firm andaluzyjskich zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do udziału w naszej misji handlowej, w której uczestniczyć będą także przedstawiciele sektora z Brazylii, Chile, Peru, Meksyku oraz Afryki Północnej.

W celu zgłoszenia kandydatury Państwa firmy, prosimy o kontakt z naszym warszawskim biurem, pod nr tel. +48 22 115 40 57 bądź mailowo na extenda@extenda.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 sierpnia br.