Misja dla importerów ceramiki dekoracyjnej do Andaluzji

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w misji handlowej dedykowanej importerom ceramiki dekoracyjnej, która odbędzie się w dniach 6 i 7 czerwca 2019 roku w La Rambla (Prowincja Kordoba) oraz Bailén (Prowincja Jaén), dwóch miejscowościach o długiej tradycji ceramicznej i garncarskiej. Misja odbywa się w terminie lokalnych imprez ENBARRO w La Rambla http://enbarro.es/en/   i CERAMIBA w Bailén.

Celem wyjazdu jest przybliżenie polskim firmom oferty producentów z Regionu Andaluzji.

Gliniaste gleby Andaluzji od wieków dostarczają surowca do wyrobu ceramiki użytkowej i dekoracyjnej, a Bailén (Jaén) i La Rambla (Córdoba) to zagłębia wyrobów ceramicznych takich jak garnki, kubki, dzbanki i inne naczynia kuchenne, także doniczki, różnego rodzaju figurki czy płytki.

Program misji obejmuje m.in.:

  • spotkania B2B z przedstawicielami andaluzyjskich firm na terenie targów ENBARRO i CERAMIBA
  • wizytę w jednej z lokalnych fabryk ceramiki
  • czas wolny na dodatkowe wizyty w siedzibach fabryk nieuwzględnionych w ramowym programie wyjazdu
  • zwiedzanie Kordoby z przewodnikiem

Do udziału zapraszamy:

  • importerów i dystrybutorów wyrobów ceramicznych

Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas będą towarzyszyć i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językami roboczymi misji będzie język angielski i język hiszpański.

Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl