Misja dla importerów ceramiki dekoracyjnej i użytkowej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w misji handlowej dedykowanej importerom ceramiki dekoracyjnej i użytkowej, która odbędzie się w dniach  31 maja – 1 czerwca 2018 roku w Bailén i La Rambla.

Celem wyjazdu jest przybliżenie polskim firmom oferty produktowej firm z Regionu Andaluzji  i zachęcenie do podjęcia współpracy z tamtejszymi producentami wyrobów ceramicznych.

Gliniaste gleby Andaluzji od wieków dostarczają surowca do wyrobu ceramiki użytkowej i dekoracyjnej, a Bailén (Jaén) i La Rambla (Córdoba) to zagłębia  wyrobów ceramicznych takich jak garnki, kubki, dzbanki i inne naczynia kuchenne ale także doniczki, różnego rodzaju figurki czy płytki.

Program misji obejmuje m.in.:

  • spotkania B2B z przedstawicielami andaluzyjskich firm
  • wizytę w lokalnych zakładach produkcyjnych
  • czas wolny na dodatkowe wizyty w siedzibach lokalnych fabryk nieuwzględnionych w ramowym programie wyjazdu.

Dodatkowo uczestnicy misji handlowej będą mogli wziąć udział w dwóch równoległych wydarzeniach, tj. 88. Edycji Targów Garncarstwa i Ceramiki „ENBARRO”, która odbędzie się w  miejscowości
La Rambla oraz w III Międzynarodowym konkursie Ceramiki Artystycznej w Bailén.

Do udziału zapraszamy:

  • producentów ceramiki użytkowej i dekoracyjnej (zainteresowanych hiszpańskimi technikami i metodami produkcji)
  • importerów i dystrybutorów wyrobów ceramicznych

Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas będą  towarzyszyć i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językami roboczymi misji będzie język angielski i język hiszpański.

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestnika z Polski podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl