Misja dla importerów środków do produkcji rolnej do Almerii

Mamy przyjemność poinformować Państwa o misji handlowej importerów środków do produkcji rolnej i technologii rolniczych organizowanej przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji, EXTENDA, w dniach 8-12 kwietnia 2019 roku w Almerii.

Celem wyjazdu jest bezpośrednie poznanie szerokiej oferty andaluzyjskich producentów sektora technologii rolniczej, z możliwością nawiązania współpracy z producentami środków ochrony roślin, nawozów, siatek ochronnych, maszyn i urządzeń, usług logistycznych (m.in. portowych) oraz – związanych z rolnictwem intensywnym – systemów nawadniania, wentylacji czy konstrukcji i elementów szklarniowych i tunelowych.

Almeria jest zagłębiem hiszpańskich upraw intensywnych, posiada aż 45 000 ha szklarni i ponad 200 firm związanych z tym sektorem.

Wyjazd będzie obejmował:

  • spotkania B2B z przedstawicielami andaluzyjskich firm
  • wizytę w centrum technologicznym i eksperymentalnym Tecnova (www.fundaciontecnova.com)
  • wizyty w zakładach produkcyjnych, w gospodarstwach i w szklarniach

Do udziału zapraszamy:

  • producentów rolnych zainteresowanych hiszpańskimi technologiami i środkami produkcji rolnej;
  • importerów i dystrybutorów środków do produkcji rolnej (uprawy intensywne i ekstensywne);
  • firmy instalujące systemy szklarniowe i tunelowe i in.

Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas towarzyszyć będą i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językami roboczymi misji będzie język angielski i język hiszpański.

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestnika z Polski podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy po szczegóły do naszego warszawskiego  biura pod nr. tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl

Zgłoszenia należy przesłać do 28 stycznia 2019 roku.

Zachęcamy także do odwiedzenia portalu poświęconego andaluzyjskiemu sektorowi technologii rolniczej: https://extendaplus.es/agritechandalucia/