Misja dla sektora metali nieżelaznych do Andaluzji (18-20.10.2022)

Szanowni Państwo,

 

zachęcamy Państwa do udziału w misji handlowej dla przedstawicieli sektora górnictwa metali nieżelaznych, tj. importerów i dystrybutorów  materiałów i urządzeń dla górnictwa oraz hutnictwa, która odbędzie się w dniach 18-20 października 2022 r.  w stolicy Andaluzji, Sewilli.

Wyjazd organizowany jest przy okazji targów Mining and Minerals Hall 2022  Sewilli (MMH www.mmhseville.com), jedynego tak dużego międzynarodowego spotkania tej branży w Europie.

Uczestnicy misji handlowej będą mieli możliwość spotkania się ze wszystkimi wystawcami targów.  Pełną informację o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej oraz w dossier:

Dossier MMH2022

Koszt wyjazdu jednej osoby z polskiej firmy będzie w całości pokryty przez Agencję EXTENDA (przeloty, noclegi, śniadania i lunche, wizyty studyjne na targach i w lokalnych kopalniach). Warunkiem uczestnictwa w misji i wzięcia udziału w spotkaniach B2B jest znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego. Ostateczną decyzję o zaproszeniu Gości z Polski podejmuje centrala agencji Extenda w Sewilli.

Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w naszym warszawskim biurze, pod nr tel. (022) 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl