Misja handlowa dla importerów wina (14-18 czerwca 2021r.)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w misji handlowej on-line dedykowanej importerom win, która odbędzie się w dniach 14-18 czerwca.

Andaluzja uważana jest za kolebkę hiszpańskiego winiarstwa a mozaika krajobrazów sprzyja różnorodności obszarów winnych. Dzięki swojej niepowtarzalności, andaluzyjskie wina cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem na rynkach światowych. Wina z Andaluzji mogą się poszczycić aż siedmioma Świadectwami Pochodzenia (Denominación de Origen DO).

Podczas misji odbywać się będą spotkania B2B z andaluzyjskimi producentami. Pełną listę uczestników znajdą Państwo w KATALOGU.  Językiem roboczym będzie język angielski (ew. hiszpański).

Zainteresowanych importerów zachęcamy do wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO, który jest podstawą do wzięcia udziału w wydarzeniu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie do 30 kwietnia 2021.

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmie centrala Agencji Extenda w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim  biurem pod nr. tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl