Misja handlowa dla przedstawicieli sektora hotelarskiego 3-6 lutego 2020

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w misji handlowej podczas H&T Innovation Show for the Hotel Business 3-6 lutego 2020 w Maladze.

H&T Innovation Show to impreza z ponad 20-letnią tradycją, która od kilku lat skupia się na promocji innowacyjnych rozwiązań dla biznesu hotelarskiego, gastronomicznego i turystycznego. H&T to platforma biznesowa, która umożliwia kontakt z dostawcami nowoczesnych urządzeń, wyposażenia i usług. Więcej informacji na znajdą Państwo w KATALOGU.

Przy okazji H&T Innovation Show 2020 Agencja Promocji Regionu Andaluzji Extenda organizuje misję handlową dla działających w Polsce sieci hoteli, restauracji, importerów i dystrybutorów dla branży HoReCa. W dniach 3 – 6 lutego 2020 będą mieli oni okazję odwiedzić targi H&T oraz zrealizować spotkania B2B z dostawcami z Andaluzji.

Malaga jako stolica Costa del Sol, jest jednocześnie turystyczną stolicą całego Regionu Andaluzji. Jest to miejsce, którego doświadczenie w branży hotelarskiej i turystycznej jest ogromne.

Koszt wyjazdu jednej osoby z polskiej firmy jest w całości pokryty przez Agencję Extenda. Warunkiem uczestnictwa w misji jest znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego. Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski (1 – 2 firmy) podejmuje centrala Agencji Extenda w Sewilli.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr tel. +48 22 617 84 08 lub mailowo extenda@extenda.pl