Misja handlowa do Andaluzji – technologie dla rolnictwa (9-11.04.24)

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że nasza agencja organizuje misję handlową dla importerów i dystrybutorów technologii i produktów dla rolnictwa, która odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2024 r. w Almerii, w Hiszpanii.

Podczas misji handlowej do Almerii będą mogli Państwo m.in. nawiązać kontakty z andaluzyjskimi firmami z ww. sektora w ramach spotkań B2B i networkingu,  a także odwiedzić Ośrodek Badawczy TECNOVA.

Spotkania odbywają się w języku angielskim. Do udziału w misji zapraszamy dużych producentów rolnych, importerów i dystrybutorów materiałów i rozwiązań dla rolnictwa ekstensywnego i intensywnego (pod folią lub w szklarniach), producentów szklarni, dystrybutorów środków do produkcji rolnej (środki ochrony roślin, podłoża, hydroponika itp.), dystrybutorów sprzętu do nawadniania lub ogrzewania, a także firmy zainteresowane produkcją szklarniową.

Szczegóły dotyczące programu misji znajdziecie Państwo pod następującym linkiem:

WSTĘPNY PROGRAM MISJI DO ALMERII 2024

Udział w wyjeździe jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji. Ostateczną decyzję o zaproszeniu Uczestnika z Polski podejmuje centrala Agencji Andalucía TRADE w Sewilli.

W ramach wyjazdu, centrala naszej agencji pokrywa koszty biletów lotniczych, zakwaterowania na miejscu oraz transferów lokalnych (oprócz przejazdu lotnisko – hotel – lotnisko) dla jednej osoby z Państwa firmy. Językiem roboczym misji handlowej jest angielski lub hiszpański.

Formularz do wstępnej rejestracji znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.andaluciatrade.es/interest-form-xviii-auxilary-industry-for-agriculture-trade-mission-2024-2/

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem, pod nr tel. +48 22 617 84 08 oraz mailowo polonia@andaluciatrade.es