Misja handlowa hiszpańskiej firmy DENTAL SUR

Wizyta handlowa ww. firmy odbędzie się w dniach 22-23 lutego br., zatem możliwa będzie bezpośrednia rozmowa w celu zapoznania się oraz omówienia szczegółów ewentualnej współpracy.

Firma DENTAL SUR jest jednym z europejskich liderów w dziedzinie wybielania zębów. Posiada swoją siedzibę zarówno w Hiszpanii jak i w Wielkiej Brytanii. Aktualna oferta firmy jest wynikiem długoletnich testów i badań klinicznych, które wykazały, że wybielanie zębów metodą laserową pod kontrolą stomatologa jest całkowicie bezpieczne zarówno dla zębów jak i dziąseł.

DENTAL SUR w swojej ofercie posiada zarówno system wybielania zębów (QuickWhite) jak i diodowy laser do wybielania zębów (QuickLase). Swoje produkty firma wytwarza przy najwyższej staranności w trzech lokalizacjach: Salt Lake City (USA), Canterbury (UK) oraz Malaga (Hiszpania).
Metody oferowane przez firmę DENTAL SUR z powodzeniem od wielu lat stosowane są w wielu krajach europejskich jak również w USA, Kanadzie, Australii czy na Filipinach.

Szczegółowe informacje na temat samej firmy i jej produktów znaleźć można również na jej stronie internetowej: www.quickwhite.es

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmą DENTAL SUR, prosimy o kontakt z naszym biurem w Warszawie.