Misja handlowa hiszpańskiej firmy Tostaderos Sol de Alba

W dniach 10-12 lutego firma Tostaderos Sol de Alba przyjeżdża do Polski w związku ze zorganizowaną przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji Extenda misją handlową. Będzie to okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firmy oraz ustalenia wszelkich szczegółów ewentualnej współpracy.

Firma TOSTADEROS SOL DE ALBA jest jednym z największych hiszpańskich producentów i eksporterów bakalii oraz innych przekąsek. Produkty firmy kierowane są głównie do sieci handlowych, sektora Horeca oraz punktów sprzedaży produktów impulsowych. Są one obecne prawie w całej Europie, a także w Japonii i Kanadzie. Aby uzyskać więcej informacji o firmie, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.soldealba.com. 

Wiodącym produktem firmy są tzw. kikos (hiszp.), czyli pieczone solone ziarna kukurydzy. Firma Tostaderos Sol de Alba pragnie nawiązać współpracę głównie z dystrybutorami słodyczy oraz produktów impulsowych, a także z innymi firmami, które chciałyby rozszerzyć swoją ofertę o hiszpańskie przekąski i bakalie.

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmą Tostaderos Sol de Alba, prosimy o kontakt z naszym biurem w Warszawie.