Misja handlowa importerów produktów ekologicznych Biocórdoba

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w misji handlowej Biocordoba dedykowanej importerom produktów ekologicznych, która odbędzie się w dniach  2-5 października 2018. w Kordobie.

Andaluzja jest krajowym liderem w produkcji ekologicznej w Hiszpanii – na jej terenie znajduje się ponad 50% obszaru hiszpańskich upraw ekologicznych. Ok. 80% tych produktów sprzedawanych jest na rynkach całego świata, a w szczególności w krajach europejskich. Uczestnicy misji po stronie hiszpańskiej to lokalni producenci produktów ekologicznych: oliwy z oliwek, wina, warzyw i owoców czy miodu.

Orientacyjny program przedstawia się następująco:

– 2 października – przylot do Kordoby

– 3 października – wizyta u producenta oliwy z oliwek, firmy Castillo de Canena

– 4 października – spotkania B2B z andaluzyjskimi producentami żywności ekologicznej

– 5 października – powrót do kraju

Do udziału w misji zapraszamy przede wszystkim importerów i dystrybutorów produktów  ekologicznych. Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas będą towarzyszyć i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językiem roboczym misji będzie język angielski (ew. hiszpański).

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w Misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl