Misja handlowa na targi wina – Vinoble w Jerez de la Frontera

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w misji handlowej dedykowanej importerom win, która odbędzie się w dniach 31 maja – 5 czerwca br. w Jerez de la Frontera podczas targów VINOBLE.

Andaluzja uważana jest za kolebkę hiszpańskiego winiarstwa a mozaika krajobrazów sprzyja różnorodności obszarów winnych. Dzięki swojej niepowtarzalności, andaluzyjskie wina cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem na rynkach światowych. Wina z Andaluzji mogą się poszczycić aż sześcioma Świadectwami Pochodzenia (Denominación de Origen DO).

Celem wyjazdu jest przybliżenie polskim importerom oferty win wzmacnianych z Regionu Andaluzji
i zachęcenie do podjęcia współpracy z lokalnymi producentami.

Program misji obejmuje m.in. uczestnictwo w Targach VINOBLE 2018, spotkania B2B z andaluzyjskimi producentami oraz wizyty u lokalnych producentów wina.

Do udziału w misji zapraszamy przede wszystkim importerów i dystrybutorów win, zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty o wina wzmacniane z Andaluzji.

Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas będą towarzyszyć i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językiem roboczym misji będzie język angielski (ew. hiszpański).

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski – w przypadku wielu chętnych – podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w Misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim  biurem pod nr. tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl