Misja handlowa on-line dla importerów produktów ekologicznych

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w misji handlowej on-line dedykowanej importerom produktów ekologicznych, która odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia 2021.

Andaluzja jest krajowym liderem w produkcji ekologicznej w Hiszpanii – na jej terenie znajduje się ponad 50% obszaru hiszpańskich upraw ekologicznych. Ok. 80% tych produktów sprzedawanych jest na rynkach całego świata, a w szczególności w krajach europejskich. Uczestnicy misji po stronie hiszpańskiej to lokalni producenci produktów ekologicznych: oliwy z oliwek, wina, warzyw i owoców czy miodu.

Do udziału w misji zapraszamy przede wszystkim importerów i dystrybutorów produktów ekologicznych. Językiem roboczym będzie język angielski (ew. hiszpański). Poniżej znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy:

https://www.extenda.es/interest-form-organic-trade-mission-2021/

Listę uczestników po stronie andaluzyjskiej znajdą Państwo TUTAJ

Zgłoszenia należy składać w nieprzekraczalnym terminie 6 kwietnia 2021 r. Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w Misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. 22 617 84 08 lub mailowo extenda@extenda.pl.