Misja handlowa produktów ekologicznych

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w misji handlowej dedykowanej importerom produktów ekologicznych, która odbędzie się w dniach  29 maja – 1 czerwca br. w Kordobie.

Andaluzja jest krajowym liderem w produkcji ekologicznej w Hiszpanii – na jej terenie znajduje się ponad 50% obszaru hiszpańskich upraw ekologicznych. Ok. 80% tych produktów sprzedawanych jest na rynkach całego świata, a w szczególności w krajach europejskich.

 

Program misji obejmuje m.in.:

– spotkania B2B z andaluzyjskimi producentami (odbędą się w zabytkowych Królewskich Stajniach w Kordobie – zdjęcie poniżej);

– wizyty w lokalnych zakładach produkcyjnych m.in. oliwy z oliwek i wina;

– program turystyczny – zwiedzanie najważniejszych zabytków Kordoby.

 

Hiszpańscy uczestnicy misji to producenci ekologicznych oliw z oliwek, bio win, napojów czy typowych hiszpańskich przetworów. W przypadku dużego zainteresowania ze strony firm zagranicznych, misja może zostać rozszerzona również o producentów świeżych warzyw i owoców z certyfikacją ekologiczną.  

Do udziału w misji zapraszamy przede wszystkim importerów i dystrybutorów produktów ekologicznych.

Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas będą towarzyszyć i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językiem roboczym misji będzie język angielski (ew. hiszpański).

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski – w przypadku wielu chętnych – podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w Misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim  biurem pod nr. tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl