Misja handlowa sektora budowlanego do Sewilli

Mamy przyjemność poinformować Państwa o misji handlowej dla importerów i dystrybutorów materiałów budowlanych, która odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2020 r. w Sewilli.

 

Celem wyjazdu jest przybliżenie polskim importerom oferty produktowej firm z Regionu Andaluzji i zachęcenie do podjęcia współpracy z tamtejszymi producentami chemii budowlanej, płytek ceramicznych, systemów izolacji, materiałów sanitarnych, narzędzi i in.

 

Program misji obejmie m.in.:

– spotkania B2B z andaluzyjskimi producentami;

– wizyty u wybranych producentów;

 

Do udziału w misji zapraszamy przedstawicieli firm zajmujących się importem i dystrybucją materiałów budowlanych na rynku polskim, centrale zakupowe, jak również wykonawców, którzy sprowadzają materiały z zagranicy. Na miejscu będzie możliwość skontaktowania się z producentami:

– geotekstyliów,

– płytek ceramicznych (glazura, terakota, dachówki),

– materiałów izolacyjnych,

– drzwi przeciwpożarowych,

– chemii budowlanej, klejów, zapraw, i in.,

– farb,

– wyposażenia łazienek (np. kabiny prysznicowe, etc.),

– drzwi i okien,

– maszyn do cięcia i obróbki materiałów budowlanych.

 

Udział w misji jest bezpłatny. Za organizację misji oraz pokrycie pełnych kosztów podróży polskiej firmy (1 osoby) odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas będą towarzyszyć i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językiem roboczym misji będzie język angielski (ew. hiszpański).

Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. 22 617 84 08 lub mailowo extenda@extenda.pl