Misja handlowa sektora budowlanego

Mamy przyjemność poinformować Państwa o misji handlowej dedykowanej importerom i dystrybutorom materiałów budowlanych, która odbędzie się w dniach 22-26 maja 2017 r. w Sewilli.

Celem wyjazdu jest przybliżenie polskim firmom oferty produktowej firm z Regionu Andaluzji  i zachęcenie do podjęcia współpracy z tamtejszymi producentami chemii budowlanej, płytek ceramicznych, kamienia naturalnego, systemów izolacji, materiałów sanitarnych, narzędzi i in. (pełna lista tegorocznych uczestników TUTAJ).

 

Międzynarodowe spotkanie obejmie m.in.:

– spotkania B2B z andaluzyjskimi producentami;

– wizyty u wybranych producentów;

– czas wolny na dodatkowe wizyty w siedzibach lokalnych fabryk nieuwzględnionych w ramowym programie wyjazdu.

 

Do udziału w misji zapraszamy szefów zakupów i dyrektorów handlowych firm zajmujących się dystrybucją materiałów budowlanych na rynku polskim.

 

Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas będą towarzyszyć i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językiem roboczym misji będzie język angielski (ew. hiszpański).

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski – w przypadku wielu zgłoszeń – podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w Misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim  biurem pod nr. tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl