Misja handlowa sektora górniczego

Pozwalamy sobie poinformować i zachęcić Państwa do udziału w misji handlowej dla przedstawicieli sektora górniczego, tj. importerów, dystrybutorów i dostawców materiałów, urządzeń, bądź surowców na potrzeby sektora górniczego, hutniczego i in., która odbędzie się w dniach 15 – 17 października 2019 r.

 

Wyjazd organizowany jest przy okazji targów Mining and Minerals Hall 2019 (MMH www.mmhseville.com), które odbędą się w Sewilli. Pierwsze dwie edycje tej imprezy skierowane były do sektora górnictwa metali nieżelaznych (stąd wcześniejsza nazwa – Metallic Mining Hall), a hiszpańscy wystawcy reprezentowali stowarzyszenie AMINER (www.aminer.es). Obecnie zarówno wystawcy, jak i zwiedzający związani będą również z innymi gałęziami górnictwa, które w Hiszpanii są zrzeszone w COMINROC (www.cominorc.es) Konfederacja Przemysłu Wydobywczego Surowców Skalnych i Mineralnych). Wstępny katalog tegorocznych wystawców znajdziecie Państwo TUTAJ   oraz na stronie https://mmhseville.com/listado-expositores/

Koszt wyjazdu jednej osoby z polskiej firmy będzie w całości pokryty przez Agencję EXTENDA (przeloty, noclegi, śniadania i lunche, wizyty studyjne na targach i w lokalnych kopalniach). Oprócz ww. warunkiem uczestnictwa w misji i wzięcia udziału w spotkaniach B2B jest znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego. Orientacyjny program wyjazdu jest następujący:

14 października – przylot do Sewilli

15 października – wizyty studyjne w okolicach Sewilli oraz spotkania na targach MMH 2019

16 października – wizyty studyjne w okolicach Sewilli oraz spotkania na targach MMH 2019

17 października – wizyty studyjne i powrót do kraju (w zależności od możliwych połączeń lotniczych)

18 października – powrót do kraju

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmuje na podstawie formularza zgłoszeniowego centrala Extendy w Sewilli, który należy przesłać do 25 lipca.  Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy Państwa do kontaktu. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w naszym warszawskim biurze, pod nr tel. (022) 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl.