Misja andaluzyjskich szkół językowych do Polski

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o organizowanej przez nasze biuro w dniach 10 – 13 kwietnia br. wizycie 8 szkół języka hiszpańskiego z Andaluzji. Szkoły te specjalizują się m.in. w organizacji wyjazdów dla grup szkolnych, łączących naukę hiszpańskiego ze zwiedzaniem i innymi aktywnościami. Pochodzą one z kilku części Andaluzji, a mianowicie z Sewilli, Malagi, Almuñecar/ Granada oraz Jaen, co stanowi o dużej atrakcyjności grupy, która nas odwiedzi w tym roku. 

W związku z powyższym:

Pragniemy zaprosić biura podróży, szkoły językowe oraz nauczycieli języka hiszpańskiego, a także osoby prywatne poszukujące kursów w Hiszpanii, we wtorek 10 kwietnia w godz. 11:00 – 16:00 do Hotelu Galaxy w Krakowie (ul. Gęsia 22A). Tego samego dnia odbędzie się także specjalna prezentacja o godz. 16:30 w Instytucie Cervantesa w Krakowie (ul. Kanonicza 12).  

W środę 11 kwietnia br. w godz. 10:30 – 17:30 w Hotelu Novotel Warszawa Centrum odbędą się spotkania dwustronne z przedstawicielami szkół. Jest to świetna okazja do zapoznania się szczegółowo z ofertą kursową każdej z nich. W przerwie spotkań uczestnicy są zaproszeni na lunch. Spotkania są bezpłatna, natomiast należy potwierdzić wcześniej obecność.

W czwartek 12 kwietnia oraz w piątek 13 kwietnia br. grupa planuje prezentacje w warszawskich szkołach z językiem hiszpańskim. W związku z tym zachęcamy Państwa do zgłaszania nam Waszego zainteresowania prezentacją całej grupy bądź wybranych przez Państwa szkół, które mogłyby zaprezentować Dyrekcji oraz uczniom zarówno swój profil (w tym przykładowe kursy dla młodzieży), jak i okolicę, z której pochodzą.

Oto skład naszej grupy:

ESCUELA DE IDIOMAS CARLOS V, S.L.
(Sewilla)

ONSPAIN LANGUAGES & SERVICES, S.L.
(Malaga)

CICA, CENTRO DE INTEGRACIÓN Y COMUNICACIÓN DE ALMUÑECAR, S.L.
(Almuñécar, Granada)

SIGE, SPANISH INSTITUTE FOR GLOBAL EDUCATION, S.L.
(Sewilla) 

DEBLA CURSOS ESPAÑOL, S.L.
(Malaga)

INSTITUTO ANDALUSI DE ESPAÑOL, S.L.
(Malaga)

INSTITUTO MALAGA ECENTER, S.L.
(Malaga)

INSTITUTO DE IDIOMAS DE VILLACARRILLO, S.L.
(Villacarrillo, Jaén)

W celu potwierdzenia ww. spotkań zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim Biurem Extenda telefonicznie (22 115 40 57), lub mailowo na adres  extenda@extenda.p