Misja handlowa sektora technologii rolniczej


Mamy przyjemność poinformować Państwa o naborze do misji handlowej sektora technologii rolniczej organizowanej przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji, EXTENDA, w dniach 4-6 kwietnia 2017 roku w Almerii.

Celem wyjazdu jest bezpośrednie poznanie szerokiej oferty andaluzyjskich producentów sektora technologii rolniczej, a także nawiązanie współpracy z wybranymi firmami z naszego regionu.

Almeria i okolice skupiają wielu producentów technologii rolniczych –  w regionie działa ponad 200 firm związanych z tym sektorem, a na jego terenie znajduje się aż 45.000 ha szklarni.

 

Wyjazd będzie obejmował:

– spotkania B2B z przedstawicielami andaluzyjskich firm;

– wizytę w centrum technologicznym i eksperymentalnym Tecnova;

– wizytę w zakładach produkcyjnych, na farmach i w szklarniach w rejonach El Ejido i Pulpí (prowincja Almeria).

 

Do udziału zapraszamy:

– firmy związane z sektorem upraw intensywnych i ekstensywnych;

– producentów rolnych zainteresowanych hiszpańskimi środkami produkcji rolnej;

– przedsiębiorstwa budujące obiekty szklarniowe oraz firmy zajmujące się produkcją szklarniową.

Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas będą towarzyszyć i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językiem roboczym misji będzie język angielski (ew. hiszpański).

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w Misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim  biurem pod nr. tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl


Zgłoszenia należy przesłać do 13 stycznia 2017 roku.

Zachęcamy także do odwiedzenia portalu poświęconemu andaluzyjskiemu sektorowi technologii rolniczej: https://extendaplus.es/agritechandalucia/