Misja dla importerów środków do produkcji rolnej do Almerii

Mamy przyjemność poinformować Państwa o misji handlowej dla importerów środków do produkcji rolnej i technologii rolniczych organizowanej przez Agencję Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA, w dniach 17-19 marca 2020 roku w Almerii.

Celem wyjazdu jest poznanie szerokiej oferty andaluzyjskich producentów sektora technologii rolniczej, z możliwością nawiązania współpracy z producentami środków ochrony roślin, nawozów, siatek ochronnych, maszyn i urządzeń, usług logistycznych oraz – związanych z rolnictwem intensywnym – systemów nawadniania, wentylacji czy konstrukcji i elementów szklarniowych i tunelowych. Część rozwiązań (zwłaszcza środki ochrony roślin) przeznaczona jest również do produkcji i upraw ekologicznych, w których Region Andaluzja jest liderem w skali całego kraju.

Orientacyjną listę ubiegłorocznych uczestników z Hiszpanii znajdziecie Państwo TUTAJ.

Almeria jest zagłębiem hiszpańskich upraw intensywnych, posiada aż 45 000 ha szklarni i ponad 200 firm związanych z tym sektorem.

Wyjazd będzie obejmował:

  • spotkania B2B z przedstawicielami andaluzyjskich firm
  • wizytę w centrum technologicznym i eksperymentalnym Tecnova (www.fundaciontecnova.com)
  • wizyty w zakładach produkcyjnych, w gospodarstwach i w szklarniach

Do udziału zapraszamy:

  • producentów rolnych zainteresowanych hiszpańskimi technologiami i środkami produkcji rolnej;
  • importerów i dystrybutorów środków do produkcji rolnej (uprawy intensywne i ekstensywne);
  • firmy instalujące systemy szklarniowe i tunelowe i in.

Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas towarzyszyć będą i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językiem roboczym misji będzie język angielski.

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestnika z Polski podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy po szczegóły do naszego warszawskiego  biura pod nr. tel. 22 617 84 08 lub mailowo extenda@extenda.pl

Zgłoszenia należy przesłać do 14 lutego 2020 roku.

Zachęcamy także do odwiedzenia portalu poświęconego andaluzyjskiemu sektorowi technologii rolniczej: https://extendaplus.es/agritechandalucia/